درباره ي مه تيزر:

هميشه براي افرادي که بازخورد تبليغاتشان توسط تيم ما را ديده اند باعث تعجب بوده که چرا تعرفه هاي مه تيزر به اين گونه ثبت شده. جواب ما اين است:مهمترين چيز رضايت شماست.
سود کمتر، مشتري بيشتر

سايت شرکتي

اگر شما يک شرکت داريد و تلاش مي کنيد تا مشتريان شرکت را بيشتر کنيد ، حتما بايد يک سايت داشته باشيد. اينترنت وسيله اي است که امروزه در همه جا در دسترس است و اگر شرکت شما در اينترنت وجود داشته باشد ، هر کسي از هر جا تنها با صرف وقت کمي مي تواند اطلاعات شرکت شما ، مزاياي همکاري با شما و ... را مشاهده کند و اين موضوع باعث شناخته شدن شما در دهکده ي جهاني مي شود. پس اگر شرکت داريد ، حتما سايتي براي آن ايجاد کنيد تا شرکت شما رو به موفقيت هاي بيشتر پيش برود.

براي سفارش سايت شرکتي و مشاهده ي قيمت ها از فرم زير استفاده کنيد.

فرم سفارش طراحي سايت شرکتي

پس از اين که اطلاعات خواسته شده را به طور کامل در اين فرم وارد کنيد و دکمه ي محاسبه ی قيمت را بزنيد ، قيمتي به شما نمايش داده خواهد شد که مي تواند پس از صحبت با ما تغيير کند. اين قيمت تقريبي است و حتما براي به دست آوردن قيمت اصلي با ما تماس بگیرید.
صفحاتي که داري سطح هاي مختلفي هستند ، سطح هاي مختلف آن ها در واقع به اين معناست که چقدر با صفحات قبلي تفاوت داشته باشند و چقدر جذاب باشند.

هر موردي را که مي خواهيد در سايتتان وجود داشته باشد ، تيک بزنيد.

سطح صفحه ي اصلي را معلوم کنيد: پايينبالا
تعداد صفحات: - کيفيت صفحات: پايينبالا
سطح صفحه ي ادامه ي مطلب را معلوم کنيد: پايينبالا
در کمترين حالت شما يک فرم کامل با اطلاعاتي مانند ، موضوع پيام ، نام کاربر ، آدرس ايميل و شماره موبايل به همراه شکلک را خواهيد داشت.
قابليت وارد کردن اطلاعات فرم تماس با ما: کمزياد
قابليت وارد کردن اطلاعات فرم: کمزياد
درصد تصاويري که ما بايد تهيه کنيم: 0%100%
تعداد تصاوير اسلايدر: - سطح اسلايدر: پايينبالا
تعداد منو ها: - سطح منو ها: پايينبالا
تعداد صفحات نگارخانه:
سطح صفحات نگارخانه: پايينبالا
در حالت عادي ، کار شما در نوبت قرار مي گيرد و بعد از تمام شدن ديگر سفارشات به سفارش شما نيز رسيدگي مي شود. با فعال کردن اين گزينه کار شما در اولويت قرار مي گيرد.
کار چند روزه به پايان برسد؟
توجه داشته باشيد که اين قيمت ها هيچ يک واقعي نيستند و به صورت تقريبي توسط برنامه محاسبه مي شوند. پس براي به دست آوردن قيمت هاي اصلي با ما تماس بگيريد.

شما مي توانيد از راه هاي زير با ما تماس برقرار کنيد:

شماره تماس همراه: 09381487065
آدرس ايميل: mahtizer@mailfa.com

شروع کار با ما:

شما مي توانيد در اين بخش بعد از ديدن نمونه کار هاي ما و تعرفه هاي ما ، کار با ما را شروع کنيد. در قسمت تعرفه هاي هر بخش ، قسمتي براي سفارش دادن وجود دارد و شما مي توانيد از هر بخشي ، سفارش مربوط به آن بخش را ارسال کنيد. اما در قسمت سفارش دادن اين بخش شما تنها مي توانيد از صفحه ي تماس با ما براي سفارش ، با ما ارتباط برقرار کنيد.


پشتيباني آنلاين: