درباره ي مه تيزر:

هميشه براي افرادي که بازخورد تبليغاتشان توسط تيم ما را ديده اند باعث تعجب بوده که چرا تعرفه هاي مه تيزر به اين گونه ثبت شده. جواب ما اين است:مهمترين چيز رضايت شماست.
سود کمتر، مشتري بيشتر

سايت شخصي

امروزه بسياري از اشخاص مهم و معروف با ايجاد يک سايت شخصي براي معرفي خود ، پا به آن سوي مرز هاي شهر ، کشور و حتي قاره ي خود مي گذارند.
براي اين که شما هم يکي از اين افراد باشيد بايد يک سايت شخصي داشته باشيد. شما مي توانيد در اين سايت مهارت هاي خود را بنويسيد و اين موضوع به شناخته شدن از نظر حرفه اي به شما کمک مي کند. مي توانيد فعاليت هاي مرتبط با شغل و يا رشته ي تحصيلي خود را در اين سايت شخصي قرار دهيد و خود را به بازديد کنندگان بشناسانيد.
البته بايد توجه داشته باشيد که سايت به تنهايي توسط افراد بازديد نخواهد شد ، و شما براي اين که کاربران را به سايت شخصي خود بياوريد بايد سايت خود را به شکل هاي مختلف تبليغ کنيد. براي تبليغات حرفه اي سايت خود نيز مي توانيد از ما در صفحات ديگر سايت کمک بگيريد.

براي سفارش طراحي سايت شخصي با ما تماس بگیرید و برای مشاهده ي قيمت ها از فرم زير استفاده کنيد.

فرم سفارش طراحي سايت شخصي

پس از اين که اطلاعات خواسته شده را به طور کامل در اين فرم وارد کنيد و دکمه ي محاسبه ی قيمت را بزنيد ، قيمتي به شما نمايش داده خواهد شد که مي تواند پس از صحبت با ما تغيير کند. اين قيمت تقريبي است و حتما براي به دست آوردن قيمت اصلي با ما تماس بگیرید.

صفحاتي که داري سطح هاي مختلفي هستند ، سطح هاي مختلف آن ها در واقع به اين معناست که چقدر با صفحات قبلي تفاوت داشته باشند و چقدر جذاب باشند.

هر موردي را که مي خواهيد در سايتتان وجود داشته باشد ، تيک بزنيد.

سطح صفحه ي اصلي را معلوم کنيد: پايينبالا
تعداد صفحات: - کيفيت صفحات: پايينبالا
سطح صفحه ي ادامه ي مطلب را معلوم کنيد: پايينبالا
در کمترين حالت شما يک فرم کامل با اطلاعاتي مانند ، موضوع پيام ، نام کاربر ، آدرس ايميل و شماره موبايل به همراه شکلک را خواهيد داشت.
قابليت وارد کردن اطلاعات فرم تماس با ما: کمزياد
قابليت وارد کردن اطلاعات فرم: کمزياد
درصد تصاويري که ما بايد تهيه کنيم: 0%100%
تعداد تصاوير اسلايدر: - سطح اسلايدر: پايينبالا
تعداد منو ها: - سطح منو ها: پايينبالا
تعداد صفحات نگارخانه:
سطح صفحات نگارخانه: پايينبالا
در حالت عادي ، کار شما در نوبت قرار مي گيرد و بعد از تمام شدن ديگر سفارشات به سفارش شما نيز رسيدگي مي شود. با فعال کردن اين گزينه کار شما در اولويت قرار مي گيرد.
کار چند روزه به پايان برسد؟
توجه داشته باشيد که اين قيمت ها هيچ يک واقعي نيستند و به صورت تقريبي توسط برنامه محاسبه مي شوند. پس براي به دست آوردن قيمت هاي اصلي با ما تماس بگيريد.

شما مي توانيد از راه هاي زير با ما تماس برقرار کنيد:

شماره تماس همراه: 09381487065
آدرس ايميل: mahtizer@mailfa.com

شروع کار با ما:

شما مي توانيد در اين بخش بعد از ديدن نمونه کار هاي ما و تعرفه هاي ما ، کار با ما را شروع کنيد. در قسمت تعرفه هاي هر بخش ، قسمتي براي سفارش دادن وجود دارد و شما مي توانيد از هر بخشي ، سفارش مربوط به آن بخش را ارسال کنيد. اما در قسمت سفارش دادن اين بخش شما تنها مي توانيد از صفحه ي تماس با ما براي سفارش ، با ما ارتباط برقرار کنيد.


پشتيباني آنلاين: