درباره ي مه تيزر:

هميشه براي افرادي که بازخورد تبليغاتشان توسط تيم ما را ديده اند باعث تعجب بوده که چرا تعرفه هاي مه تيزر به اين گونه ثبت شده. جواب ما اين است:مهمترين چيز رضايت شماست.
سود کمتر، مشتري بيشتر

طراحي سايت

جدا از بخش هايي که در ديگر صفحات براي سفارش طراحي سايت هايي با موضوعات ، آهنگ ، شخصي و شرکتي وجود دارند ، شما مي توانيد در اين صفحه هر موضوعي را که مد نظر داريد از ما بخواهيد و با نوشتن يک توضيح درباره ي چگونگي طراحي سايت فرم را ارسال کنيد و منتظر تماس ما باشيد.

براي سفارش طراحي سايت و مشاهده ي قيمت ها از فرم زير استفاده کنيد.

فرم سفارش طراحي سايت

پس از اين که اطلاعات خواسته شده را به طور کامل در اين فرم وارد کنيد و دکمه ي محاسبه ی قيمت را بزنيد ، قيمتي به شما نمايش داده خواهد شد که مي تواند پس از صحبت با ما تغيير کند. اين قيمت تقريبي است و حتما براي به دست آوردن قيمت اصلي با ما تماس بگیرید.

صفحاتي که داري سطح هاي مختلفي هستند ، سطح هاي مختلف آن ها در واقع به اين معناست که چقدر با صفحات قبلي تفاوت داشته باشند و چقدر جذاب باشند.

هر موردي را که مي خواهيد در سايتتان وجود داشته باشد ، تيک بزنيد.

سطح صفحه ي اصلي را معلوم کنيد: پايينبالا
تعداد صفحات: - کيفيت صفحات: پايينبالا
سطح صفحه ي ادامه ي مطلب را معلوم کنيد: پايينبالا
در کمترين حالت شما يک فرم کامل با اطلاعاتي مانند ، موضوع پيام ، نام کاربر ، آدرس ايميل و شماره موبايل به همراه شکلک را خواهيد داشت.
قابليت وارد کردن اطلاعات فرم تماس با ما: کمزياد
قابليت وارد کردن اطلاعات فرم: کمزياد
درصد تصاويري که ما بايد تهيه کنيم: 0%100%
تعداد تصاوير اسلايدر: - سطح اسلايدر: پايينبالا
تعداد منو ها: - سطح منو ها: پايينبالا
تعداد صفحات نگارخانه:
سطح صفحات نگارخانه: پايينبالا
در حالت عادي ، کار شما در نوبت قرار مي گيرد و بعد از تمام شدن ديگر سفارشات به سفارش شما نيز رسيدگي مي شود. با فعال کردن اين گزينه کار شما در اولويت قرار مي گيرد.
کار چند روزه به پايان برسد؟
توجه داشته باشيد که اين قيمت ها هيچ يک واقعي نيستند و به صورت تقريبي توسط برنامه محاسبه مي شوند. پس براي به دست آوردن قيمت هاي اصلي با ما تماس بگيريد.

شما همچنين مي توانيد از راه هاي زير با ما تماس برقرار کنيد:

شماره تماس ثابت: 021- 77594577
شماره تماس همراه: 09125863719 - 09378869903
آدرس ايميل: mahtizer@mailfa.com
آدرس دفتر تهران: خ دماوند،خ غفاري،کوچه زارعي،پلاک 15،واحد مه تيزر.

شروع کار با ما:

شما مي توانيد در اين بخش بعد از ديدن نمونه کار هاي ما و تعرفه هاي ما ، کار با ما را شروع کنيد. در قسمت تعرفه هاي هر بخش ، قسمتي براي سفارش دادن وجود دارد و شما مي توانيد از هر بخشي ، سفارش مربوط به آن بخش را ارسال کنيد. اما در قسمت سفارش دادن اين بخش شما تنها مي توانيد از صفحه ي تماس با ما براي سفارش ، با ما ارتباط برقرار کنيد.


پشتيباني آنلاين: