درباره ي مه تيزر:

هميشه براي افرادي که بازخورد تبليغاتشان توسط تيم ما را ديده اند باعث تعجب بوده که چرا تعرفه هاي مه تيزر به اين گونه ثبت شده. جواب ما اين است:مهمترين چيز رضايت شماست.
سود کمتر، مشتري بيشتر

قالب و ابزار اختصاصي

با اين که امکانات پيشفرض موجود در سرويس هاي ساخت وبلاگ بسيار زياد و متنوع است ، با اين حال خيلي ها به ابزار ها و قالب هايي نياز دارند که در اين سرويس ها موجود نمي باشد. شما مي توانيد هر آن چه که به آن نياز داريد را از ما بخواهيد تا ما به صورت اختصاصي براي شما طراحي کنيم.
براي سفارش ساخت قالب و ابزار اختصاصي از فرم زير استفاده کنيد.

فرم سفارش ساخت قالب و ابزار اختصاصي

براي سفارش ساخت قالب و ابزار اختصاصي با استفاده از فرم زير ، مشخصات قالب يا ابزاري که مدنظر داريد را براي ما ارسال کنيد. در صورت امکان طراحي سفارش شما ، ما با شما تماس مي گيريم و درباره ي ديگر موضوعات مثل ، قيمت و زمان لازم براي تحويل کار صحبت مي کنيم.
مشخصات مورد نظر خود را در قسمت توضيحات اضافه بنويسيد.

*
*
:):(;):D;)):X:?:P

:*=((:O@};-:B/:):S
*

شما همچنين مي توانيد از راه هاي زير با ما تماس برقرار کنيد:

شماره تماس ثابت: 021- 77594577
شماره تماس همراه: 09125863719 - 09378869903
آدرس ايميل: mahtizer@mailfa.com
آدرس دفتر تهران: خ دماوند،خ غفاري،کوچه زارعي،پلاک 15،واحد مه تيزر.

شروع کار با ما:

شما مي توانيد در اين بخش بعد از ديدن نمونه کار هاي ما و تعرفه هاي ما ، کار با ما را شروع کنيد. در قسمت تعرفه هاي هر بخش ، قسمتي براي سفارش دادن وجود دارد و شما مي توانيد از هر بخشي ، سفارش مربوط به آن بخش را ارسال کنيد. اما در قسمت سفارش دادن اين بخش شما تنها مي توانيد از صفحه ي تماس با ما براي سفارش ، با ما ارتباط برقرار کنيد.


پشتيباني آنلاين: