close
دانلود آهنگ جدید
سایت مه تیزر - mahtizer.ir

درباره ي مه تيزر:

هميشه براي افرادي که بازخورد تبليغاتشان توسط تيم ما را ديده اند باعث تعجب بوده که چرا تعرفه هاي مه تيزر به اين گونه ثبت شده. جواب ما اين است:مهمترين چيز رضايت شماست.
سود کمتر، مشتري بيشتر

سایت مه تیزر - mahtizer.ir

همان طور که در سایت قابل مشاهده است ، طراحی با عمق صورت گرفته است. شما می توانید با سفارش طراحی سایت خود به ما به بهترین شکل ممکن آن را تحویل بگیرید.

بهترین سایت ها با کمترین قیمت در بین دیگر سایت های طراحی از ویژگی های کار ماست. شما می توانید هر گونه فرمی را که مدنظر دارید از ما بخواهید. از فرم ثبت نام گرفته تا انواع فرم های سفارش کار.

دلیل قیمت ارزان نسبت به کاری که تحویل می گیرید این است که ، فضای فایل ها با ترافیک بی نهایت ، کاملا رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. چنین ویژگی ای در دیگر سایت ها با قیمت بسیار زیادی به مشتریان عرضه می شود.

 

برای این که این سایت را به صورت کامل مشاهده کنید می توانید از این لینک استفاده کنید.

شروع کار با ما:

شما مي توانيد در اين بخش بعد از ديدن نمونه کار هاي ما و تعرفه هاي ما ، کار با ما را شروع کنيد. در قسمت تعرفه هاي هر بخش ، قسمتي براي سفارش دادن وجود دارد و شما مي توانيد از هر بخشي ، سفارش مربوط به آن بخش را ارسال کنيد. اما در قسمت سفارش دادن اين بخش شما تنها مي توانيد از صفحه ي تماس با ما براي سفارش ، با ما ارتباط برقرار کنيد.


پشتيباني آنلاين: